(098) 230-48-31

(044) 390-70-98

м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
4-й поверх, офіс 9
50mov@50mov.com.ua
+380 (98) 230 48 31

Нажити багато грошей – хоробрістьзберегти їх - мудрість,

                                              а вміло витрачати - мистецтво.     (Б. Авербах)

Гроші – не є головною цінністю життя, вони тільки, як засіб досягнення наших бажань. Але дуже важливо, як гроші були зароблені, і на що вони були витрачені.

Я читала багато книг про досягнення різних компаній. І основою будь-якого успіху є згуртований і цілеспрямований колектив, оскільки без справжньої команди неможливо бути лідером. Для мене важлива не тільки індивідуальна професійна майстерність кожного окремого співробітника, а й достойний фаховий рівень усієї моєї команди.

В нашій компанії панує дружня атмосфера, взаємодопомога, підтримка. Ми гармонійно доповнюємо один одного, щоб бути єдиним цілим. У спільній роботі важлива роль усього колективу, і чим вищий його професійний рівень, тим краще для всіх, а насамперед – для Вас, дорогі наші клієнти!

Я намагаюсь створювати для своїх співробітників комфортні умови для роботи, в яких люди змогли б розвиватися, повністю реалізовувати свій творчий та інтелектуальний потенціал. Щоб спілкування з Вами було не лише продуктивним і корисним, а й теплим і приємним. І мені здається, це вдалося…

Я пишаюся своєю командою – менеджерами, перекладачами, філологами, редакторами, коректорами, які є спеціалістами з високим ступенем професійної відповідальності. 

З повагою, Філоненко Лариса,

директор Бюро перекладів «50 Мов».