(098) 230-48-31

(044) 390-70-98

м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
4-й поверх, офіс 9
50mov@50mov.com.ua
+380 (98) 230 48 31

Наші досягнення і переваги 

Бюро перекладів «50 Мов» - це колектив професіоналів, які люблять свою справу та людей. Ми працюємо для Вас, для Вашого успіху, для Вашого процвітання, для Вашого щастя, і найголовніше- для досягнення взаєморозуміння! 

Близько 10 років на ринку послуг з перекладів

Бюро перекладів «50 мов» було засноване в 2005 році. З першого дня нашої роботи ми поєднуємо високу якість, професіоналізм, елітне обслуговування, розумну цінову політику та сучасний динамічний сервіс. Все це, а також найкраще поєднання ціна-якість, вигідно виділяє Бюро перекладів «50 Мов» на ринку перекладацьких послуг міста Києва.

Дійсний член всеукраїнської громадської організації «Асоціація перекладачів України»

Ми користуємося всіма правами, передбаченими для даної категорії членства. Керуємося положеннями Кодексу професійної етики перекладачів.

Комплексність

Ми пропонуємо широкий вибір послуг в галузі перекладів, повний спектр послуг з питань легалізації, підготовки документів для подання до посольства, допомоги в отриманні візи, оформленні шлюбних віз, робочих контрактів, навчання за кордоном. А також ми надаємо інформаційну і юридичну допомогу іноземним громадянам.

Професіоналізм

Ми працюємо з усіма мовами світу: від англійської до японської. Висока кваліфікація та досвід наших перекладачів, лінгвістів, філологів, коректорів, редакторів, а також групи талановитих досвідчених менеджерів, дозволяють нам забезпечити бездоганну якість перекладу в будь-якій предметній області. В базі даних компанії налічується більше двохсот позаштатних перекладачів. Бюро перекладів «50 Мов» надає їм можливість професійно вдосконалюватись навіть у конкурентів.

Гарантія якості перекладу

Приймаючи замовлення, ми беремо до уваги всі побажання та вимоги клієнта, що стосуються стилю та термінології. Ми гарантуємо якість виконаних перекладів і підписуємо договір на перекладацьке обслуговування, як на окремі замовлення з перекладу текстів (з детальним описом вихідних файлів, обсягу тексту, вимог до оформлення перекладу, термінів та вартості виконання робіт), так і на постійну співпрацю.

Конфіденційність

Ми гарантуємо нашим клієнтам конфіденційність і захист інформації. Ця гарантія розповсюджується на всі документи і будь-які матеріали, які ми отримуємо в ході співпраці, в тому числі на етапі оцінки вартості замовлення.

Персональний менеджер

З кожним клієнтом протягом всього співробітництва працює персональний менеджер, який добре знає специфіку конкретного замовлення і контролює його виконання на всіх етапах: від прийняття до здачі. Персональний менеджер веде історію проекту, в якій зберігається вся необхідна інформація: глосарій, термінологічна база, специфічні вимоги до перекладу та оформлення. Вартість послуг також розраховується індивідуально, що дозволяє запропонувати якісний переклад по оптимальній ціні.

Пунктуальність

Співробітники нашого бюро перекладів строго дотримуються термінів, які поставлені перед ними і завжди своєчасно приходять на заходи. Багаторічний імідж надійної компанії не дозволяє ризикувати довірою клієнтів. Контроль за своєчасним наданням послуг здійснює менеджер проекту. Особливу увагу приділяємо терміновим проектам, а також іншим заходам, де переклад повинен бути забезпечений в реальному часі.

Співробітництво

Ми прагнемо будувати довготривалі партнерські стосунки з нашими замовниками. Ми цінуємо і пишаємося довірою наших постійних клієнтів. Бюро перекладів «50 Мов» з задоволенням розгляне пропозиції для взаємовигідного партнерства з перекладацькими бюро, туристичними, юридичними, рекламними агенціями та іншими зацікавленими компаніями.

Принцип прозорості і чесності

Ми завжди надаємо повну інформацію про точну вартість і терміни виконання замовлення до початку роботи.

Постійне удосконалювання процесу перекладу

Найважливіше для нас, щоб переклад сподобався клієнту. Ми завжди просимо Замовника висловити свою думку і зауваження за виконаний нами переклад. Ця інформація використовується для подальшого удосконалювання роботи перекладачів і редакторів нашого бюро.

Якість перекладу демонструють не слова, а справи: безкоштовний тестовий переклад, який Ви можете замовити в нашому Бюро, підтвердить наші словесні гарантії.

Гнучка система знижок і бонусів

І, нарешті, найприємніше - знижки і бонуси. Нашим клієнтам ми пропонуємо знижку до 15%. Можливість її отримання обумовлюється індивідуально для кожного замовлення, враховуючи складність, обсяг та строки виконання. Станьте нашим корпоративним клієнтом і Ви самі переконаєтеся в простоті та зручності роботи з нами! Ми завжди працюємо із задоволенням!