(098) 230-48-31

(044) 390-70-98

м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
4-й поверх, офіс 9
50mov@50mov.com.ua
(063) 397-33-87

Наша компанія надає комплексну консалтингову та юридичну допомогу з питань, пов’язаних з перебуванням іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні. Уважний індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє успішно вирішити навіть найскладніші й заплутані питання.

Реєстрація іноземців

Постанова КМУ № 1074 від 29.12.1995 «Про правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію» і низка міжнародних домовленостей з іншими державами чітко регламентують в’їзд іноземних громадян та осіб без громадянства на територію України.

Якщо іноземні громадяни прибувають на короткий термін, то їх реєструють на українських пунктах пропуску через кордон. У цьому випадку термін реєстрації складає не більше 90 днів протягом 180 днів, якщо в міжнародних угодах не зазначений інший термін. Цей термін може бути розділений на частини, у загальній сукупності становить – 90 діб.

Якщо іноземець бажає перебувати на території України понад вищевказаного терміну, то, відповідно до закону, у нього є такі можливості:

оформлення бізнес-візи за кордоном на більш тривалий термін і подальша реєстрація в Державній міграційній службі (ВВІР);

оформлення дозволу на працевлаштування в Україні строком на 1 рік і подальше отримання посвідки на тимчасове проживання;

оформлення посвідки на постійне проживання в Україні (за наявності законних підстав);

отримання громадянства України (за наявності законних підстав).

Бізнес-віза оформляється іноземними громадянами в Консульстві України за кордоном, на підставі запрошення від українського підприємства, терміном від 6 місяців і вище. Після чого іноземець в’їжджає на територію України, вже з проставленою візою.

Первинною реєстрацією строком на 90 діб є штамп Державної прикордонної служби України в паспорті іноземця при перетині ним українського кордону.

Документи для реєстрації іноземних громадян в ВВІРі

За дозволом на працевлаштування:

1. Заява іноземця у встановленій формі.

2. Заява від приймаючої сторони (підприємства).

3. Копія дозволу на працевлаштування.

4. Копія свідоцтва про реєстрацію приймаючої сторони.

5. Копія довідки з ЄДРПОУ.

6. Копія картки про реєстрацію підприємства в ВВІРі.

7. Оригінал паспорта іноземця та його копія. Якщо є імміграційна картка – оригінал і копія.

8. Нотаріальна копія договору оренди для проживання іноземця із зазначенням імені іноземця, засвідчена печаткою ЖРЕО, якщо приміщення належить підприємству – документи, що підтверджують право власності на приміщення.

9. Копія медичної страховки на час перебування на території України.

10. Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см. на матовому папері.

По приватному в’їзді:

1. Заява іноземця у встановленій формі.

2. Оригінал паспорта іноземця та його копія. Якщо є імміграційна картка – оригінал і копія.

3. Засвідчена в ЖРЕО, заява установленого зразка від фізичної особи, яка приймає іноземного громадянина.

4. Копія медичної страховки на час перебування на території України.

5. Прохання від власника квартири.

6. Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см. на матовому папері.

Перелік послуг

Термін, робочий день

Вартість*

Реєстрація та продовження тимчасової реєстрації іноземців і членів їх сімей на території України (для тих, хто заїхав без віз, з приватною або ділової візою)

5

за домовеністю

* Вартість послуг вказана з урахуванням державного мита.

Реєстрація іноземців може бути ускладнена багатьма факторами. Якщо строк перебування в Україні перевищує 90 днів, навіть при наявності довгострокової візи, то обов’язково необхідна реєстрація в ВВІРі. Неправильне оформлення реєстрації може привести до серйозних штрафних санкцій, а в деяких випадках до депортації або заборони в’їзду на територію України. Наша компанія гарантує швидке вирішення будь-яких Ваших питань в максимально стислі терміни.